Kam letos na dovolenou? Je čas přepsat pravidla a zažít #brnotruestory

brnotruestory-aktualita

Věděli jsme, že budeme připravovat kampaň pro destinační značku BRNO TRUE STORY. Okolnosti ale letos s celým cestovním ruchem tak zamíchaly, že jsme se ocitli před zcela novou výzvou. Jak do Brna dostat domácí turisty? Nakonec stačilo uvědomit si, co je spojuje.

 

Každý by se někdy nejradši vykašlal na pravidla a dělal si věci po svém. Zákazů a omezení jsme si už letos užili dost. A protože Brno má rebelského ducha, přišel čas přepsat pravidla. Pravidla o tom, že v Brně je nuda, že dovolenou s dětmi si neužiješ nebo že na pivo musíš s kámošema.

 

Návštěva Brna nemá pravidla, ale aby si lidi užili tu pravou #brnotruestory, chce to víc než prohlídku Špilberku. Tipy na zajímavá místa, netradiční podniky a akce jsme po celé léto sypali z rukávu ve spolupráci s městem Brnem a TIC Brno. Podívejte se sami: https://www.facebook.com/GOtoBRNOcz/

 

 

 

Pravidla přepisujeme nejen v Brně, ale ve spolupráci s Centrálou cestovního ruchu jižní Moravy i v celém regionu. Do zkostnatělých pravidel jsme vpustili pověstnou jihomoravskou pohodu, víno a slunce. 

 

 

 

 

truestory-kv17-1920x1080px.jpg
truestory-kv13-1920x1080px.jpg
truestory-kv29-1920x1080px.jpg