Komunikace datovek potřetí – Nečekejte!

datovky-potreti

Blíží se změna v používání datovek a my vás jí s radostí provedeme. Vyhráli jsme totiž tendr na komunikaci datových schránek, kterých bude od nového roku víc než kdy předtím.

 

Každou větší změnu je třeba řádně vykomunikovat. Ukázat, co přinese, a motivovat lidi, aby se jí nejen nebáli, ale nejlépe aby jí šli sami naproti. Proto začneme už na podzim a budeme se soustředit na to, co lidé komunikací přes datovku získají a co si naopak budou moct odpustit. Například čekání. Proto říkáme: „Nečekejte. Používej datovku.“

 

Tento claim navíc navazuje na naši kampaň z loňského roku, kdy jsme v souvislosti s elektronickou komunikací se státem dodávali, že pokrok nezastavíš. A to stále platí!

 

Chození na úřady už odzvonilo. Vždyť to není tak dávno, co jsme se věnovali komunikaci celého českého eGovernmentu. O to víc nás těší, že můžeme pokračovat v načaté spolupráci, edukovat a pomáhat lidem, aby místo čekání ve frontách dělali, co je baví. A to nejen v grafice, kde po lidech s datovkou zůstanou jen žluté siluety.