Jsme Media Age — komunikační agentura. Vše, co děláme, děláme proto, abychom pomohli svým klientům stát se leadery trhu. A tuto pozici si udržet

„Jsme Media Age — komunikační agentura. Vše, co děláme, děláme proto, abychom pomohli svým klientům stát se leadery trhu. A tuto pozici si udržet.“

Vytěžte maximum z doby mediální

Včera se přísahalo na SEO a dnes je prý SEO mrtvé. Ještě nedávno platil na mileniály facebook a teď abyste pátrali po tom, co jsou to instastories, Snapchat nebo Tik Tok. Nemáte někdy chuť se vrátit do doby kamenné, kdy si marketéři vystačili desítky tisíc let s jeskynními malbami?

OBR1_malby_color
OBR2_propast

V době mediální se komunikace neustále mění. Nové kanály a nástroje vznikají a zanikají exponenciální rychlostí. Pokaždé, když chcete promluvit ke svému publiku, vydáváte se na neprobádané území.

My vám pomůžeme najít směr a naplnit všechny komunikační cíle. Ve složité době se totiž držíme jednoduchého pravidla. Pokud nevíte, proč jste na trhu, proč děláte to, co děláte, nikdo vás nebude poslouchat. Alespoň ne dlouho.

OBR3_proc

„Lidé nekupují CO děláte, ale PROČ to děláte.“

Simon Sinek

Chcete komunikovat efektivně? Proměnit svou značku v srdcovku? Podle světoznámého motivačního speakera Simona Sinka musíte komunikovat přesně naopak než mainstream. A víte co? My s ním souhlasíme! Všechny firmy a instituce dokáží říct, CO dělají. Valná většina jich zvládne formulovat, JAK to dělá. Ale jen minimum společností umí vyjádřit, PROČ dělají to, co dělají.

Komunikují přitom podle jednoho mustru. Od parametrů k emocím. Od hmatatelného k citům. Lidské rozhodování ale začíná přesně v té části mozku, které vládnou city. Jednáme a nakupujeme podle emocí, ne podle parametrů! Proto leadeři trhu komunikují od PROČ a ne naopak. Díky tomu dokáží vzbudit u svých klientů nejen zájem, ale i lásku a loajalitu!

Co_jak_proc_animace

Chcete komunikovat jako leader? U nás jste v dobrých rukou!

Kde můžeme začít

Zaujalo vás, jak přemýšlíme? Podívejte se, co vám můžeme nabídnout.

Strategie

Strategie

Máme zvláštní zálibu. Rádi chroupáme data, do aleluja se vyptáváme a zkoumáme cílové skupiny. Kreativa bez pořádné strategie totiž vždy kulhá na obě nohy.

Obsahový marketing

Obsahový marketing

Člověk sdílí příběhy odnepaměti. Navazujeme na tradici těch nejlepších vypravěčů a vytváříme texty i audio-vizuální obsah, který lidi baví a šíří se sám.

Grafický design

Grafický design

O podmanivý vzhled kampaní a originální webdesign se v Media Age stará tým grafiků s obrovským uměleckým citem. Jejich mantrou je preciznost a smysl pro detail.

Sociální média

Sociální média

Vytvoříme pro vás sdělení, které lidé budou chtít vidět, číst a slyšet. A navrhneme strategii, jak z něj vytěžit maximum napříč vhodnými sociálními sítěmi.

NÁKUP MÉDIÍ

NÁKUP MÉDIÍ

Aby se o vás vědělo, nemusíte se hned dopouštět skandálu. Rádi z vás uděláme hvězdu i méně riskantním způsobem. Postaráme se, abyste byli vidět i slyšet.

Digital

Digital

K reklamě v digitálním prostředí přistupujeme tak, abychom pro vás vždy dosáhli co nejvyššího zásahu a konverzí. Umíme zaujmout a motivovat k akci.

PR

PR

Mnoho z nás pracovalo v médiích, a tak víme, jak novináři, reportéři i šéfredaktoři uvažují. Můžete si být jisti, že s naší pomocí jejich pozornosti neuniknete.

Aktivace a eventy

Aktivace a eventy

Chcete, aby lidé získali s vaší značkou osobní zkušenost? Řešením může být kontaktní kampaň, event nebo aktivace v čistě digitálním prostředí.

Mediální plánování

Mediální plánování

Namíchat správný mediální koktejl je alchymie. Naši plánovači vám díky analýze cílových skupin, mediálního trhu a vašich potřeb vyberou nejlepší mix.

Oni nám věří

all-team

Prací se bavíme

Můžete najmout lidi, kteří pro vás budou pracovat kvůli tučné výplatě. To je snadné. Nebo můžete najít blázny, kteří věří v to samé, v co věříte vy.

Media Age je parta nadšených a zkušených profesionálů, kteří milují svůj obor. Pro růst vaší firmy uděláme vše. Nejsme kývači ani rutinéři. Nemusíme s vámi vždy souhlasit, ale když bude potřeba, vypustíme pro vás duši.