Přijali jsme výzvu. Kampaň Masarykovy univerzity je #munichallenge

munichallenge

Kvalitní, prestižní a na úrovni. Taková je podle uchazečů Masarykova univerzita (MUNI). A studium na ní? To zas považují za přínosné, zajímavé, ale také těžké a náročné. V kampani, která má na MUNI přivést co nejvíc studentů, jsme proto poradili vyložit karty na stůl. Říct lidem narovinu, že Masarykova univerzita sice není lehárko, ale odměna odpovídá úsilí. Bez trochy toho potu a dřiny by to ostatně nebyla žádná výzva, co říkate?

 

Tuhle myšlenku jsme vyjádřili hashtagem #munichallenge a pořádně úderným sloganem "Snadný to nebude, ale stojí to za to". Ani ve vizuálu jsme se nebáli trochu poškádlit. Expresivní výrazy našich dvou hrdinů zaručeně přitáhnou pozornost a celé komunikaci dodají potřebnou sílu a drajv.

 

Díky nové kampani může MUNI studentům říct, co je čeká. Položit před ně všechny výzvy, ať už to bude výběr toho správného oboru nebo třeba první krok z rodného hnízda. A taky jim dát slib, který umí dodržet. Na konci téhle náročně cesty na vás čeká zasloužená odměna. Další výzvy můžete sledovat na: https://www.facebook.com/studujnamuni/ 

 

 

vop-clv-moravak-v-rgb.jpg
vop-clv-hl-nadrazi-j-rgb.jpg
0002-0010-muni-prezenatce-grafika5.jpg
0002-0010-muni-prezenatce-grafika12.jpg