Brněnský participativní rozpočet? Dají na vás, slibují autoři úspěšných projektů

Participativní rozpočet

Ne nadarmo se říká, že když se nechce, je to horší, než když se nemůže. U návrhu kampaně pro úspěšný brněnský participativní rozpočet "Dáme na vás" jsme si proto sáhli do svědomí a zamysleli se, kolik bohulibých aktivit jsme za svůj život zazdili, a to z jednoho prostého důvodu - výmluva se vždycky našla. My Češi (a Moravané) jsme na tohle experti. Principiálně podpoříme leccos, ale běda, když pro to musíme něco udělat. To se pak vyrojí pochyby - o nás samotných, našich schopnostech i o projektu jako takovém - a nezřídka zvítězí.

 

Do kampaně participativního rozpočtu jsme proto zapojili ty nejpovolanější. Aktivní lidi, kteří se rozhlodli ten vnitřní, nevěřící hlásek neposlechnout a svůj projekt podat. A ono to vyšlo! Pro Brňany mají přitom docela jednoduchý vzkaz: Kašlete na pochyby a navrhněte projekt pro Brno!

 

Vizuál hraje výraznou brněnskou červenou a z autorů úspěšných projektů se navíc vyklubali zdatní modelové a modelky. Pochybovačné výrazy vystřihli s přehledem a na všech formátech, ať už pro propagaci na sociálních sítích, v digitálu či outdooru, jim to opravdu sekne. A jejich slib, že Brno na své občany skutečně dá, je přesně tou správnou motivací pro všechny, kdo mají sklon pochybovat. 

 

dame-na-vas-a3-f1-ona-297x420mm-300dpi.jpg
dame-na-vas-a3-f1-on-297x420mm-300dpi.jpg
dame-na-vas-a3-f2-on-297x420mm-300dpi.jpg
dame-na-vas-a3-f2-ona-297x420mm-300dpi.jpg