Roztáčíme to v onlinu s Pole Dance Online

PDO aktualita

Dobré věci je třeba dělat srdcem. Stejně důležité ale je uvědomit si, kdy je čas na změnu a že není nutné dělat vše donekonečna svépomocí. Jedině tak je totiž možné růst. V Pole Dance Online o tom vědí, a tak se obrátili na nás.

 

Učit pole dance přes obrazovky počítačů začali ještě v dobách, kdy byla studia otevřená, a koronavirová krize jim paradoxně spíše nahrála do karet. Přestože ve své oboru jsou jedničky a online lekce mají na profesionální úrovni, zákazníci se zrovna nehrnuli. Podrobili jsme proto celý projekt analýze, navrhli komunikační strategii a teď už pracujeme na tom, aby se o něm dozvěděli ti správní lidé.

 

Ne každý je sice ochotný pořídit si domů tyč, ale to není pro členství v Pole Dance Online žádná podmínka. Stejně tak ani konkrétní věk, váha nebo úroveň flexibility, jak se mnozí lidé domnívají. My jim ale chceme od těchto předsudků pomoct. Ukázat jim, že ohebnost přijde časem a že kvůli tréninkům nemusí jezdit do studia.

 

Pro Pole Dance Online teď vedeme online kampaň a pravidelně konzultujeme i další kroky. V první řadě plánovaný rebranding. Zaměření pouze na jeden sport totiž značce začíná být malé, stejně jako naše republika. A tak se těšíme, kam až nás tato spolupráce dostane.