Teambuilding? Jedině v pohybu

teambuilding-v-pohybu

Začátek září pro nás byl ve znamení firemního teambuildingu. Čekaly nás tři dobrodružné dny v Karlově pod Pradědem, a protože po horách chodí všichni, my zvolili kola. Někteří se nemohli dočkat, jiní sepisovali závěť, a pak tu byli tací, kteří se z aktivit vyvlíkli pod záminkou vysokého pracovního nasazení.

 

Když mapy selžou

První den nám nebyly nakloněny hvězdy, a především navigace. Z původní pohodové procházky kolem Rešovských vodopádů se stalo docela slušné kardio, při kterém jsme se rozdělili a následně ztratili. Nikdo to ale nechtěl přiznat, a tak jsme předstírali, že několikanásobné přelézání elektrického ohradníku je naprosto běžná součást trasy.

Večer nás čekala příprava poké, našeho tradičního teambuildingového pokrmu. Po předchozím sportovním výkonu jsme byli ale tak vyhladovělí, že s úderem půlnoci si půlka týmu opékala maso a chleba na ohni.

 

Na kole až na Praděd

Druhý den stáli někteří z nás před velkou výzvou – posadit se po letech na kolo. Přes prvotní nejistotu jsme to ale všichni zvládli. Někteří se nadchli tolik, že si cvičně sjeli trailovou cestu. A pak je tu náš šéf David. … Ten si i v dešti vyjel na Praděd a zpátky.

 

Marketing letá vzduchem

Třetí den nás čekal adrenalin na sjezdových kolech. Nahoru nás vyvezla lanovka a dolů už to jelo samo, jen občas zabrzdit. Začali jsme opatrně a po pár jízdách už lítali vzduchem na kolech i bez nich.

 

Můžeme považovat za velký úspěch, že jsme po dlouhé době viděli accounty bez telefonů přilepených u ucha. Navíc jsme mezi sebou přivítali novou posilu do copywriterského týmu a lépe poznali i pár dalších kolegů, kteří s námi na teambuilding vyrazili poprvé. Tak příště zas!

img-9623.jpg
img-3099.jpg
img-3011.jpg
img-2871.jpg
img-2877.jpg
img-2903.jpg
img-2880.jpg
img-2891.jpg
img-2958.jpg