Zajímavé otázky si zaslouží zajímavé zpracování

Zajímavé otázky si zaslouží zajímavé zpr

Pronajímat, nebo nepronajímat městské pozemky cirkusům s divokými druhy zvířat? To je, oč tu běží. Prvního června odstartovala anketa Magistrátu města Brna pro všechny jeho obyvatele, kteří mají možnost se k této ožehavé otázce vyjádřit.

Úkolem kreativního týmu Media Age bylo neotřelým způsobem anketní otázku Brňákům přednést. Tak, aby na první pohled zaujala a byla snadno identifikovatelná. Zajímavá otázka si žádá zajímavé zpracování. Vznikl tak slon zahalený cirkusovým šapitó. Tak trochu jinotaj, ale tématu jde určitě naproti. Jednoznačně dokáže přitáhnout pozornost a vybudit k akci. Co myslíte, povedlo se?

Připravili jsme kampaňový vizuál a formáty pro online i offline komunikaci včetně copy a slona rozpohybovali. Hlasování probíhá až do 30. června a hlasovat mohou všichni občané Brna od 15 let prostřednictvím BrnoID.cz full verze nebo osobně s platným občanským průkazem v prostorách TIC a Knihovně Jiřího Mahena. Brňané, souhlasíte s cirkusy s divokými druhy zvířat na městských pozemcích, nebo ne? Svůj názor můžete vyjádřit až do konce června TADY.

cirkus-mockup-clv.jpg
cirkus-mockup-lcd-1073022986.jpg
cirkus-mockup-madlo-530926678.jpg
cirkus-mockup-poster-moravak.jpg